środa 26 listopada 2014 | imieniny obchodzi: Konrad, Leonard, Sylwester
Komisje Rady

na temat Komisji Rady

Bezpieczeństwo w Powiecie
W tym miejscu dowiesz się
o interwencjach służb Powiatu
Powiat
Starostwo
Fundusze Unijne
Dokumenty strategiczne Powiatu
Zamówienia Publiczne
Zdrowie

do galerii zdjęć
Pisanki i palmy w Będkowie A A A

W dniu 4 kwietnia br. w Zacharzu w Gminie Będków odbył się już VI Powiatowy Konkurs Pisanek i Palm Wielkanocnych, mający na celu integrację społeczności oraz jego promocję.
          Do konkursu przystąpiło 11 KGW z terenu Powiatu Tomaszowskiego. Komisja konkursowa przyznała I miejsca w 4 kategoriach:
- pisanka tradycyjna - KGW Rzeczyca - Gmina Rzeczyca
- pisanka współczesna - KGW Rosocha - Gmina Będków
- palma tradycyjna - KGW Wykno - Gmina Będków
- palma współczesna - KGW Żelechlin - Gmina Żelechlinek.
          Pozostałe KGW uczestniczące w konkursie to: KGW Ujazd (gm. Ujazd), KGW Smardzewice (gm. Tomaszów Maz.), KGW Mierzno (gm. Budziszewice), KGW Królowa Wola (gm. Inowłódz) , KGW Annów (gm. Czerniewice) , KGW Brenica (gm. Lubochnia) , KGW Nowe Chrusty (gm. Rokiciny).
          Zwycięzcy i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Starostę Tomaszowskiego Piotra Kagankiewicza oraz pamiątkowe dyplomy. Imprezę uświetniły występy zespołów ludowych.

drukuj wyślij ten link

Wizyta ambasador Kanady na poligonie w Nowej Dębie
VI Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego
Zaproszenie na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami seniorskich organizacji pozarządowych
Spotkanie podsumowujące kadencję Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych przy Staroście Tomaszowskim
MAŁA MATURA w eMDeKu
Uroczystość przekazania zadań związanych z realizacją wspólnego szkolenia pomiędzy 6. Brygadą Powietrzno-Desantową i 25. Brygadą Kawalerii Powietrznej.
Spotkanie z Emilią Krakowską w tomaszowskim muzeum
MAŁE VERDUN NAD PILICĄ w Galerii pod Grotami
Skansen Rzeki Pilicy zaprasza na Wieczór Andrzejkowy w Grotach Nagórzyckich
II przetarg ustny niograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa w Smardzewicach, gm. Tomaszów Maz., Osiedle Przystopniowe

Wpisz swój adres email.
- Aktualności
- Unijne aktualności
dopisz
Kalendarz wydarzeń;
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1
2345678
9101112131415
23242526272829
30

Rozpoczęcie prac w ramach projektu -Przebudowa ulicy Legionów w Tomaszowie Mazowieckim na odcinku od ulicy Zielonej do ulicy Podleśnej
Informacja o zakończeniu realizacji inwestycji pn. Przebudowa ulicy Legionów w Tomaszowie Mazowieckim na odcinku od ulicy Zielonej do ulicy Podleśnej.
Informacja o rozpoczęciu robót dorgowych w ramach projektu pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 4327E- ulica Pod Grotami i Nagórzycka w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki
Gmina Tomaszów Mazowiecki
Będków
Budziszewice
Czerniewice
Inowłódz
Lubochnia
Rokiciny
Rzeczyca
Żelechlinek
Ujazd
Online: 13 odwiedzin: 3192221
Strona główna | Kultura | Turystyka | Poczta | EOD |
© 2008 - 2014 Powiat Tomaszowski. All rights reserved.