poniedziałek 27 kwietnia 2015 | imieniny obchodzi: Felicja, Teofil, Zyta
Komisje Rady

na temat Komisji Rady

Bezpieczeństwo w Powiecie
W tym miejscu dowiesz się
o interwencjach służb Powiatu
Powiat
Starostwo
Fundusze Unijne
Dokumenty strategiczne Powiatu
Zamówienia Publiczne
Zdrowie

do galerii zdjęć
Pisanki i palmy w Będkowie A A A

W dniu 4 kwietnia br. w Zacharzu w Gminie Będków odbył się już VI Powiatowy Konkurs Pisanek i Palm Wielkanocnych, mający na celu integrację społeczności oraz jego promocję.
          Do konkursu przystąpiło 11 KGW z terenu Powiatu Tomaszowskiego. Komisja konkursowa przyznała I miejsca w 4 kategoriach:
- pisanka tradycyjna - KGW Rzeczyca - Gmina Rzeczyca
- pisanka współczesna - KGW Rosocha - Gmina Będków
- palma tradycyjna - KGW Wykno - Gmina Będków
- palma współczesna - KGW Żelechlin - Gmina Żelechlinek.
          Pozostałe KGW uczestniczące w konkursie to: KGW Ujazd (gm. Ujazd), KGW Smardzewice (gm. Tomaszów Maz.), KGW Mierzno (gm. Budziszewice), KGW Królowa Wola (gm. Inowłódz) , KGW Annów (gm. Czerniewice) , KGW Brenica (gm. Lubochnia) , KGW Nowe Chrusty (gm. Rokiciny).
          Zwycięzcy i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Starostę Tomaszowskiego Piotra Kagankiewicza oraz pamiątkowe dyplomy. Imprezę uświetniły występy zespołów ludowych.

drukuj wyślij ten link

Aktualności
XXIII Plebiscyt na najlepszego - najpopularniejszego sportowca Powiatu Tomaszowskiego roku 2014
Powiatowy konkurs literacko-plastyczny "Ja i moja mała ojczyzna"
OSTRZEŻENIE Nr 15
Ogłoszenie o głosowaniu na kandydatów do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Maz. - II kadencja
Obchody 75 rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Tomaszowie Maz.
Konkurs GRANT NA LEPSZY START
OSTRZEŻENIE NR 14
CZTERNASTKA W FINALE MISTRZOSTW POLSKI ENERGA CUP 2015
XVII Memoriał Szachowy Jana Wijaczki

Wpisz swój adres email.
- Aktualności
- Unijne aktualności
dopisz
Kalendarz wydarzeń;
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1234
567891011
12131415161718
2627282930

Rozpoczęcie prac w ramach projektu -Przebudowa ulicy Legionów w Tomaszowie Mazowieckim na odcinku od ulicy Zielonej do ulicy Podleśnej
Informacja o zakończeniu realizacji inwestycji pn. Przebudowa ulicy Legionów w Tomaszowie Mazowieckim na odcinku od ulicy Zielonej do ulicy Podleśnej.
Informacja o rozpoczęciu robót dorgowych w ramach projektu pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 4327E- ulica Pod Grotami i Nagórzycka w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki
Gmina Tomaszów Mazowiecki
Będków
Budziszewice
Czerniewice
Inowłódz
Lubochnia
Rokiciny
Rzeczyca
Żelechlinek
Ujazd
Online: 12 odwiedzin: 3588203
Strona główna | Kultura | Turystyka | Poczta | EOD |
© 2008 - 2015 Powiat Tomaszowski. All rights reserved.