ZAPRASZAMY NA FORUM GOSPODARCZE POWIATU TOMASZOWSKIEGO

Zagadnienia marketingowe, a także dotyczące źródeł pozyskiwania środków, ulg inwestycyjnych dla firm oraz metod zdobywania nowych kontaktów międzynarodowych znalazły się w programie Forum Gospodarczego Powiatu Tomaszowskiego, które odbędzie się 22 listopada w Hotelu Prezydent w Spale.

Udział w wydarzeniu, organizowanym przez miasto Tomaszów Mazowiecki i powiat tomaszowski, jest bezpłatny. Forum stanowi platformę wymiany doświadczeń pomiędzy reprezentantami biznesu, administracji publicznej i mediów. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu tomaszowskiego.

Zakres merytoryczny Forum Gospodarczego Powiatu Tomaszowskiego to know-how dla eksportu, dobre praktyki oraz panel dyskusyjny przedstawicieli firm aktywnie działających i odnoszących znaczące sukcesy na rynkach międzynarodowych.

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.gmsynergy.com.pl/forumgospodarcze/

Zgłoszenia potrwają do 21 listopada 2018 r.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: wojewoda łódzki Zbigniew Rau, marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

Forum Gospodarcze Powiatu Tomaszowskiego organizowane jest w ramach projektu pt. „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”, dofinansowanego w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.