Życzenia dla Medyków z okazji Światowego Dnia Zdrowia

W dniu Światowego Dnia Zdrowia pracownikom Służby Zdrowia składamy wyrazy uznania oraz podziękowania za codzienną, trudną pracę  i pomoc niesioną drugiemu człowiekowi w każdym miejscu i w każdym czasie.

Dziękujemy za pełen profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą opiekę oraz okazywanie szacunku i cierpliwości pomimo tej trudnej sytuacji w całym kraju.

Obecna sytuacja epidemiologiczna, podkreśla istotne znaczenie służby zdrowia, dostępu do leczenia, a przede wszystkim tak ważną rolę personelu medycznego w czasie pandemii wirusa SARS-Co V-2.

Okazujmy szacunek tym osobom i ich pracy nie tylko w dniu dzisiejszym, lecz również każdego dnia.

Przewodnicząca Rady Powiatu
Wacława Bąk