close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

Wyszukiwarka
Bezpłatne wyjazdy na targi zagraniczne dla MŚP

Bezpłatne wyjazdy na targi zagraniczne dla MŚP

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz starosta Mirosław Kukliński zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu tomaszowskiego (branża budowlana) do udziału w wyjazdach na targi zagraniczne o charakterze międzynarodowym.

Przed nami kolejne działanie w ramach projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”. Tym razem zapraszamy do uczestnictwa w targach zagranicznych.

Gdzie zaplanowano wyjazdy targowe?

Proponowane kierunki gospodarczych wydarzeń zagranicznych dotyczą udziału:

  • w Międzynarodowych Targach SAIE BOLOGNA Włochy, Bologna – I wyjazd (16-20 października 2018 r.),
  • w Międzynarodowych Targach CONSTRUTEC 2018, Hiszpania, Madryt – II wyjazd (12-17 listopada 2018 r.).

Tomaszowscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów handlowych na poziomie międzynarodowym oraz zdobycia nowych umiejętności w zakresie poszukiwania kontrahentów zagranicznych.

Jak zgłosić do udziału MŚP?

Prosimy o zgłaszanie się firm reprezentujących jedną z kluczowych dziedzin biznesowych dla rozwoju województwa oraz miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu, jaką jest branża ogólnobudowlana, a także pozostałych branż do których skierowana jest oferta proponowanych targów. W ramach uczestnictwa Organizator zapewnia: przelot w obydwie strony, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, tłumacza, udział w targach, obsługę spotkań biznesowych.

Szczegółowe informacje o organizacji wyjazdów znajdują się w regulaminie rekrutacji i uczestnictwa przedstawicieli sektora MŚP z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego w wyjazdach na targi zagraniczne o charakterze międzynarodowym (POBIERZ REGULAMIN).

Zgłoszenia należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz dokumentami stanowiącymi załączniki do regulaminu. Wypełnione dokumenty należy przesłać w formie skanu na adres e-mail: lpig@tomaszow-maz.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby do siedziby Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10 do 21 września 2018 r. do godziny 15.00.

Szczegółowych informacji na ten temat udzielają pracownicy Lokalnego Punktu Informacji Gospodarczej w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10, tel. 44 724 23 11 w. 257, e-mail: lpig@tomaszow-maz.pl).

Załączniki:

1)       Regulamin,

2)       Formularz zgłoszeniowy – załącznik nr 1 do regulaminu,

3)       Wzór umowy o dofinansowanie - załącznik nr 2 do regulaminu,

4)       Zaświadczenie o pomocy de minimis - załącznik nr 3 do regulaminu,

5)       Formularz informacji udzielanych przy ubieganiu się o pomoc de minimis - załącznik nr 4 do regulaminu,

6)       Wniosek o udzielenie pomocy de minimis na uczestnictwo w targach - załącznik nr 5 do regulaminu,

7)       Karta oceny - załącznik nr 6 do regulaminu,

8)       Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - załącznik nr 7 do regulaminu.

 

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 1728616
Gości online: 19