Bezpłatne wyjazdy na targi zagraniczne dla MŚP

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz starosta Mirosław Kukliński zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu tomaszowskiego (branża budowlana) do udziału w wyjazdach na targi zagraniczne o charakterze międzynarodowym.

Przed nami kolejne działanie w ramach projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”. Tym razem zapraszamy do uczestnictwa w targach zagranicznych.

Gdzie zaplanowano wyjazdy targowe?

Proponowane kierunki gospodarczych wydarzeń zagranicznych dotyczą udziału:

• w Międzynarodowych Targach SAIE BOLOGNA Włochy, Bologna – I wyjazd (16-20 października 2018 r.),
  • w Międzynarodowych Targach CONSTRUTEC 2018, Hiszpania, Madryt – II wyjazd (12-17 listopada 2018 r.).

Tomaszowscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów handlowych na poziomie międzynarodowym oraz zdobycia nowych umiejętności w zakresie poszukiwania kontrahentów zagranicznych.

Jak zgłosić do udziału MŚP?

Prosimy o zgłaszanie się firm reprezentujących jedną z kluczowych dziedzin biznesowych dla rozwoju województwa oraz miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu, jaką jest branża ogólnobudowlana, a także pozostałych branż do których skierowana jest oferta proponowanych targów. W ramach uczestnictwa Organizator zapewnia: przelot w obydwie strony, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, tłumacza, udział w targach, obsługę spotkań biznesowych.

Szczegółowe informacje o organizacji wyjazdów znajdują się w regulaminie rekrutacji i uczestnictwa przedstawicieli sektora MŚP z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego w wyjazdach na targi zagraniczne o charakterze międzynarodowym (POBIERZ REGULAMIN).

Zgłoszenia należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz dokumentami stanowiącymi załączniki do regulaminu. Wypełnione dokumenty należy przesłać w formie skanu na adres e-mail: lpig@tomaszow-maz.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby do siedziby Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10 do 21 września 2018 r. do godziny 15.00.

Szczegółowych informacji na ten temat udzielają pracownicy Lokalnego Punktu Informacji Gospodarczej w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10, tel. 44 724 23 11 w. 257, e-mail: lpig@tomaszow-maz.pl).

Załączniki:

1)       Regulamin,

2)       Formularz zgłoszeniowy – załącznik nr 1 do regulaminu,

3)       Wzór umowy o dofinansowanie - załącznik nr 2 do regulaminu,

4)       Zaświadczenie o pomocy de minimis - załącznik nr 3 do regulaminu,

5)       Formularz informacji udzielanych przy ubieganiu się o pomoc de minimis - załącznik nr 4 do regulaminu,

6)       Wniosek o udzielenie pomocy de minimis na uczestnictwo w targach - załącznik nr 5 do regulaminu,

7)       Karta oceny - załącznik nr 6 do regulaminu,

8)       Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - załącznik nr 7 do regulaminu.