close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

Wyszukiwarka
Google Internetowe Rewolucje

W czwartek w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się szkolenie pod nazwa ,, Google Internetowe Rewolucje" organizatorami szkolenia było Centrum Innowacji Biznesowej, Google, starostwo Powiatowe Lokalny Punkt Informacji Gospodarczej utworzony w ramach projektu Kompleksowa Promocja Potencjału Gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego. Było to bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z terenu powiatu tomaszowskiego. Na szkoleniu było można dowiedzieć się jak zwiększyć atrakcyjność firmy w internecie, doradca google zaprezentował techniki jak skutecznie  wykorzystać internet do rozwoju firmy. Uczestnicy szkolenia mają możliwość skorzystania z 3 miesięcznego wsparcie i pomoc doradcy google.  Gościem specjalnym szkolenia była   multimedalistka olimpijska Sylwia Gruchała która przybliżyła uczestnikom wiedzę o sportowej motywacji i jej wykorzystaniu w świecie biznesu.

 

  

 

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 1728640
Gości online: 29