Lokalni przedsiębiorcy na targach zagranicznych w Hiszpanii

W dniach 12-17 listopada 2018 roku czteroosobowa grupa przedsiębiorców z powiatu tomaszowskiego uczestniczyła w Międzynarodowych Targach CONSTRUTEC w Hiszpanii.

Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu pn.: „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego” dofinansowanego z II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

W trakcie targów każdy z przedsiębiorców miał okazję uczestniczyć w spotkaniach biznesowych dostosowanych do profilu działalności przedsiębiorstwa, które reprezentowali. Zwiedzając wystawy na 10 halach każdy z uczestników mógł również przeprowadzić rozmowę  bezpośrednio  na stoiskach mając do dyspozycji indywidualnego tłumacza języka hiszpańskiego.

Celem targów było zaprezentowanie najnowocześniejszych rozwiązań, materiałów, technologii, usług na każdym etapie powstawania i utrzymania budynków, m.in. projektowanie, systemy konstrukcyjne, dachy, okna, ceramika budowlana, instalacje, maszyny i urządzenia.

Mamy nadzieję, że pozyskane kontakty z przedstawicielami firm hiszpańskich i międzynarodowych ułatwią tomaszowskim przedsiębiorcom ekspansję na rynki Europy Zachodniej.