O wielkanocnych tradycjach, zwyczajach i obrzędach opowiada Michał Adam Pająk

Wielkanoc to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno.

W związku z realizacją projektu Centrum Tradycji Kulinarnych - Gmina Lubochnia wspólnie z mieszkańcami Emilianowa i Nowego Olszowca Michał Adam Pająk przybliża zwyczaje i obrzędy kultywowane na lubocheńskiej ziemi. Zachęcamy do oglądania, udostępniania i komentowania filmu.

Michał Adam Pająk dziękuje mieszkańcom Emilianowa i Nowego Olszowca za niezwykłe zaangażowanie w projekt oraz państwu Kutom za nagranie i montaż.

licznik odwiedzin: 1692012