Ucz się języka rosyjskiego w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim proponuje dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym wiele zajęć, z których można korzystać.

Dorota Ignasiak – dyrektor PCAS-u zaprasza do nauki języka rosyjskiego.

Na zajęciach w PCAS-ie nauczycie się szybko języka obcego. Naukę języka rosyjskiego poprowadzi lektorka Karolina Stepnowska.

Teraz zajęcia odbywają się on-line, ale gdy tylko zostaną zniesione obostrzenia, PCAS zaprosi do pracowni językowej, doskonale wyposażonej w materiały edukacyjne.