close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

Wyszukiwarka
Uwaga na oszustów sprzedających prąd

Przestrzegamy przed oszustami, którzy pojawiają się w domach mieszkańców powiatu tomaszowskiego i podszywają się pod dotychczasowego sprzedawcę energii.

Niepokojące sygnały o oszustach podających się za przedstawicieli największych firm energetycznych w Polsce docierają do Powiatowego Rzecznika Konsumentów od mieszkańców powiatu tomaszowskiego.

Największym problemem jest podpisywanie umów, dokumentów, udostępnianie danych osobowych, rachunków od obecnych dostawców energii przez osoby starsze. Przedstawiciele handlowi – domokrążcy nie pozostawiają umów i dokumentów potwierdzających zawierane kontrakty, co uniemożliwia odstąpienie od umów. Ponadto, pod pretekstem zawieranych umów o sprzedaż energii elektrycznej, dochodzi do zawierania innych niekorzystnych transakcji.

Dlatego też, zwracamy się do wszystkich mieszkańców powiatu z prośbą o zgłaszanie takich zdarzeń bezpośrednio w trakcie zawierania umów pod numer alarmowy 997. 

 
Agnieszka Drzewoska Łuczak
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
w Tomaszowie Maz.

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 1738245
Gości online: 20