Wizyta studyjna w niemieckim Kulmbach

W dniach 24-27 czerwca odbyła się  wizyta studyjna tomaszowskiej delegacji w niemieckim mieście Kulmbach. Podczas wizyty samorządy wymieniły się wiedzą i doświadczeniami m.in. w zakresie współpracy z przedsiębiorcami.

W spotkaniach udział brali: prezydent Kulmbach Henry Schramm, kierownik wydziału gospodarczego Thomas Tischerm, wiceprezydent Tomaszowa Mazowieckiego Zofia Szymańska,  główny specjalista w wydziale inwestycji UM Anna Przybyłkowicz, starosta tomaszowski Mirosław Kukliński, wicestarosta Dariusz Kowalczyk oraz kierownik Referatu Pozyskiwania Funduszy Pomocowych w starostwie Klaudiusz Wilmański.

Źródło: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim