close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

Wyszukiwarka
ZSP nr 8 zaprasza absolwentów szkół podstawowych 2021

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną ZSP nr 8 przy ulicy Nadrzecznej 17/25 w Tomaszowie Mazowieckim skierowaną do tegorocznych absolwentów szkół podstawowych.

W ramach III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Stanisława Hojnowskiego proponujemy następujące kierunki kształcenia:

Klasa Europejska

Przeznaczona dla uczniów zafascynowanych współczesnymi przemianami i  rozwojem geopolitycznym świata. Klasa przygotowująca do nauki m.in.: na kierunkach ekonomicznych, administracyjnych, handlowych, turystycznych oraz dziennikarstwie, politologii, prawie, stosunkach międzynarodowych. Klasa realizująca liczne projekty edukacyjne związane z wiedzą o społeczeństwie.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: edukacja europejska.

https://zsp8.eu/strona/klasa-europejska

https://zsp8.eu/wpis/klasa-europejska

Klasa Medialna

Przeznaczona jest dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w ośrodkach medialnych, czyli zawodami dziennikarza, aktora, ale również prawnika, psychologa, filologa. W trakcie nauki przewidziane są zajęcia warsztatowe ze znanymi dziennikarzami. Osobom uzdolnionym artystycznie proponujemy zajęcia teatralno-muzyczne oraz warsztaty z łódzkimi aktorami.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: język polski, historia, język angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: edukacja medialna.

https://zsp8.eu/strona/klasa-medialna

https://zsp8.eu/wpis/klasa-medialna-2

Klasa Przyrodnicza z elementami ratownictwa medycznego

Przeznaczona dla tych, którzy chcą w przyszłości podjąć studia z zakresu nauk medycznych. Klasa przygotowująca do nauki m.in.: na kierunkach ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia, medycyna, farmacja.

Przedmioty rozszerzonym programem nauczania: biologia, chemia, język angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: podstawy ratownictwa medycznego.

https://zsp8.eu/strona/klasa-przyrodnicza-z-elementami-ratownictwa-medycznego

https://zsp8.eu/wpis/klasa-przyrodnicza-z-elementami-ratownictwa-medycznego

Klasa Policyjna

Przeznaczona jest dla uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w służbach mundurowych. Współdziałanie szkoły z wykwalifikowanymi pracownikami Komendy Powiatowej Policji, zapewni optymalne przygotowanie edukacyjne i fizyczne niezbędne w rozwoju kariery zawodowej absolwenta. Nauka w klasie zapewnia rzetelne przygotowanie do kontynuowania edukacji na wyższych uczelniach mundurowych.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: matematyka, geografia, j. angielski. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmiot dodatkowy: edukacja policyjna, edukacja społeczna.

https://zsp8.eu/strona/klasa-policyjna

https://zsp8.eu/wpis/klasa-policyjna

W ramach Technikum nr 6 proponujemy następujące kierunki kształcenia:

Technik Analityk

Obecnie uznawany za jeden z najatrakcyjniejszych kierunków, dający uprawnienia do pracy w laboratoriach przyzakładowych, medycznych, kryminalistycznych. To także możliwość zatrudnienia w sektorach chemicznych, petrochemicznych i przetwórczych.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: chemia, matematyka. Języki obce: angielski, włoski.

https://zsp8.eu/strona/technik-analityk

https://zsp8.eu/wpis/technik-analityk

Technik Architektury Krajobrazu

Kwalifikacje dają uprawnienia do opracowywania projektów oraz urządzania i pielęgnacji  obiektów terenów zieleni i zadrzewień, urządzania i konserwacji obiektów małej architektury krajobrazu oraz prowadzenia wymaganych pojazdów mechanicznych.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: biologia, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki.

https://zsp8.eu/strona/technik-architektury-krajobrazu

https://zsp8.eu/wpis/technik-architektury-krajobrazu-2

Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

Kierunek niezwykle rozwojowy i nowatorski, którego kwalifikacje dają uprawnienia do organizowania i wykonywania montażu, kontrolowania pracy, konserwowania i naprawiania urządzeń oraz sporządzania kosztorysów, ofert i umów systemów energetyki odnawialnej.

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: fizyka, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki.

https://zsp8.eu/strona/technik-urzadzen-i-systemow-energetyki-odnawialnej

https://zsp8.eu/wpis/technik-urzadzen-i-systemow-energetyki-odnawialnej

Więcej informacji:

https://zsp8.eu/

https://www.facebook.com/zsp8tm/

https://zsp8.eu/strona/rekrutacja-2021-22

Serdecznie zapraszamy!

Na zdjęciu: oferta edukacyjna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim na rok szkolny 2021/2022

Na zdjęciu: oferta edukacyjna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim na rok szkolny 2021/2022

Na zdjęciu: oferta edukacyjna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim na rok szkolny 2021/2022


TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 1728682
Gości online: 17