close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

POWIAT

Laureaci Statuetek PRZYJACIEL POWIATU

 

Tradycją Powiatowych Spotkań Noworocznych jest wyróżnienie statuetkami "Przyjaciel Powiatu" osób, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do kreowania pozytywnego wizerunku i promocji Powiatu Tomaszowskiego. Dotychczas Przyjaciółmi Powiatu zostało utytułowanych 77 osób. 

Laureaci Statuetek „PRZYJACIEL POWIATU”

2010 r.

  1. Włodzimierz Fisiak - Marszałek Województwa  Łódzkiego
  2. Marek Mazur - Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego
  3. Jolanta Chełmińska - Wojewoda Łódzki
  4. Andrzej Budzyński - Prezes Zarządu WFOŚiGW
  5. Rafał Zagozdon - Prezydent Miasta Tomaszowa Maz.
  6. Lesław Kołodziejczyk - Wójt Gminy Będków
  7. Marian Holak - Wójt Gminy Budziszewice
  8. Edward Pietrzyk - Wójt Gminy Czerniewice
  9. Cezary Krawczyk - Wójt Gminy Inowłódz
  10. Andrzej Popłoński - Wójt Gminy Lubochnia
  11. Jan Klepacz - Wójt Gminy Rokiciny
  12. Marek Pałasz - Wójt Gminy Rzeczyca
  13. Ignacy Niedziałkowski - Wójt Gminy Tomaszów Maz.
  14. Włodzimierz Goździk - Wójt Gminy Ujazd
  15. Bogdan Kaczmarek - Wójt Gminy Żelechlinek
  16. Paweł Paczkowski - Dyrektor ŁOW NFZ 2006–2010

2011 r.

  1. Artur Ostrowski - Poseł na Sejm RP
  2. Dariusz Seliga - Poseł na Sejm RP
  3. Stanisław Witaszczyk - Poseł na Sejm RP
  4. Jacek Zacharewicz - Poseł na Sejm RP
  5. Andrzej Biernat - Poseł na Sejm RP
  6. Witold Stępień - Marszałek Województwa Łódzkiego
  7. Piotr Noga - Dyrektor Generalny Euroglas Polska Sp. z o.o.
  8. Grzegorz Goryszewski - Prezes Grupy Allenort
  9. Ceramika Pardyż Sp. z o.o. - Jeden z największych polskich producentów płytek ceramicznych

2012 r.

  1. Artur Olsiński – Dyrektor Piotrkowskiej Delegatury NFZ
  2. Gen. Marek Sokołowski – Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej
  3. Cezary Grabarczyk – Poseł na Sejm RP
  4. Andrzej Biernat- Poseł na Sejm RP
  5. Grzegorz Miazek – Firma GETMAR Usługi Remontowo-Budowlane
  6. Zbigniew Krzyżak – Prezes EUROBOX Polska Sp. z.o.o.
  7. Urszula Lentyńska – Prezes Fundacji Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego
  8. Ksiądz Bp Ireneusz Pękalski - Biskup pomocniczy Archidiecezji Łódzkiej
  9. Roman Jagieliński- Prezes Stowarzyszenia STER
  10. Tadeusz Cisowski- Wiceprezes ZOW ZOSP RP w Łodzi
  11. Dariusz Młotkiewicz – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP
  12. Artur Bagieński - Wicemarszałek Województwa Łódzkiego
  13. Dorota Ry l- Wicemarszałek Województwa Łódzkiego
  14. Marcin Bugajski - Członek Zarządu Województwa Łódzkiego
  15. Dariusz Klimczak - Członek Zarządu Województwa Łódzkiego

2013  r.

  1. Andrzej Biernat-  Poseł na Sejm RP
  2. Waldemar Kwiatkowski-  Dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Spale
  3. Tomasz Lenkiewicz – Dyrektor Naczelny Centralnego Ośrodka Sportu
  4. dr Andrzej Hałasiewicz -  Kancelaria Prezydenta RP
  5. Maciej Paradowski – Prezydent Stowarzyszenia „Agrobiznes Klub”
  6. dr Wiesław Chudzik- Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej
  7. Krzysztof  Cedro - Dyrektor Centrum Kardiologii Allenort w Tomaszowie Maz.

2014  r.

  1. Jolanta Kręcka – Dyrektor Łódzkiego OW NFZ
  2. Anna Komorowska - Pierwsza Dama RP
  3. Zbigniew Tomkowski - Dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Spale Generał
  4. insp. Gabriel Olejnik - Komendant Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz.
  5. Konrad Czyżyński- Łódzki Wicekurator Oświaty
  6. Ministerstwo Sportu i Turystyki
  7. Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Maz.
  8. Enterprise Investors

2015 r.

  1. Barbara Klatka – Dyrektor Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale
  2. Krystyna Ozga - Polityk i samorządowiec
  3. Marcin Witko - Poseł na Sejm VII kadencji
  4. Wiesław Kmiecik - Trener kadry Polski łyżwiarstwa szybkiego

2016 r.

  1. Edyta i Paweł Szpotoń - Rodzinny Dom Dziecka
  2. Katarzyna i Stanisław Fila - Firma JOKA
  3. Jadwiga Kolasińska - Prezes Środowiskowego Uniwersytetu Ludowego w Ciosnach
  4. Józef Panfil - Malarz i rysownik
  5. Anna Skoneczna - Teatr Młodych, Wojciecha Bogusławskiego w Lubochni
  6. Marta Mysur - Mistrzyni Polski w technikach specjalnych
  7. Michał Bąbos - Mistrz świata karate

2017 r.

  1. Janusz Wojciechowski - Członek Europejskiego Trybunału Obrachunkowego
  2. Generał dr Stanisław Kaczyński - Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Maz.  
  3. Honorata i Przemysław Tchórz - Właściciele Firmy BINSTAL s.c.
  4. Stanisław Najder - Właściciel Firmy Produkcyjno – Handlowej Export – Import z Ujazdu.
  5. Ksiądz Grzegorz Chirk - Katecheta, realizator projektu Pól Nadzieli i Klubu Żonkila
  6. Wanda Panfil - Polska lekkoatletka, maratonka, mistrzyni świata

2018 r.

  1. Andrzej Ambroziak - KS AMBER
  2. Dariusz Borysławski - Rembor General Sp. z o.o.
  3. Henryk Magiera - Cel Trans
  4. Krystyna Wilk - Tomaszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku
  5. Leszek Wysocki - współzałożyciel i współwłaściciel Ceramiki Paradyż

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 1692037
Gości online: 15