POWIAT

OGÓLNOPOLSKIE REGATY O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

Regaty

W dniu 31 sierpnia br. nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach, na zakończenie wakacji odbędzie się duża impreza plenerowa podczas której, odbędą się Ogólnopolskie Regaty o Puchar Starosty Tomaszowskiego.

Regaty zostaną rozegrane w 2 klasach: kabinowe i otwarto - pokładowe. Dla zwycięzców cenne nagrody. Tego dnia na Błoniach przy Porcie Jachtowym Maruś nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych, będzie stworzona specjalna strefa zabaw z animatorami oraz konkurs dla najmłodszych na najciekawsze przebranie pirackie/ żeglarskie. Stanowiska wystawiennicze będą mieli ratownicy WOPR, Policja, Tomaszowskie Centrum Zdrowia.

Zgłoszenia Zawodników do regat przyjmuje biuro od dnia 05.08.2019r. pocztą elektroniczną na adres regaty@saily.pl, w biurze regat w budynku portu jachtowego „Maruś” w dniu regat od 9:00 do 11:00.

Wpisowe wynosi 30zł od jachtu i 15zł od członka załogi – wpłacane przed regatami w biurze regat. Szczegóły na plakatach.

Regaty  Regaty

licznik odwiedzin: 1691980