close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

POWIAT

Program Uroczystości i plakat

Sobota, 10 września 2016 roku

Teren Centralnego Ośrodka Sportu

12.00 - 18.00 Miasteczko Regionów
Kraina Zabaw dla dzieci
Kiermasz tradycyjnych specjałów
Występy zespołów ludowych

14.30 - 16.30 Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Centrum Spały

12.00 - 18.00 Stoiska promocyjne gmin Powiatu Tomaszowskiego oraz sponsorów

Niedziela, 11 września 2016 r.

Teren Centralnego Ośrodka Sportu

12.00 - 18.00 Miasteczko Regionów
Kraina Zabaw dla dzieci
Kiermasz tradycyjnych specjałów
Występy zespołów ludowych (z przerwą podczas Ceremoniału Dożynkowego)

14.00 - 15.15 Ceremoniał Dożynkowy

od 15.20  Gościniec Prezydencki  (dostępny dla wszystkich gości)

Centrum Spały

11.30 - 19.00  Stoiska promocyjne gmin Powiatu Tomaszowskiego oraz sponsorów

Występy na scenie (z przerwą podczas Mszy)

11.30 - 12.40 Msza święta w Kaplicy Polowej AK z poświęceniem wieńców dożynkowych

12.45 - 13.15 Przejście korowodu dożynkowego na miejsce Ceremoniału Dożynkowego

19.00 - 20.00 Koncert Ivana Komarenko

20.00 - 22.00 Koncert Zespołu IRA


 

Harmonogram Występów
Scena w Miasteczku Regionów
Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich

 SOBOTA - 10 września

Godzina

 

Nazwa Wykonawcy

12.00-12.30

Zespół Laskowianki - Województwo Podlaskie

12.30-13.00

Kapela Jodłowianie - Województwo Podkarpackie

13.00-13.30

Zespół Brzustowianie - Gmina Inowłódz

13.30-14.00

Kapela Koźlarska Kotkowiacy - Województwo Lubuskie

14.00-14.30

Zespół Śpiewaczy Czeremcha - Województwo Śląskie

14.30-16.30

Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy
o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

15.30-16.00

Zespół Królowianie – Gmina Inowłódz

16.30-16.40

Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego dla dzieci
„Co najbardziej lubię w Polsce”

17.00-17.30

Kapela ludowa „Działoszacy” Adama Kocerby
- Województwo Świętokrzyskie

17.30-18.00

Zespół Porębiok - Województwo Dolnośląskie

18.00-18.30

Kapela Zwyrtni - Województwo Śląskie

    

NIEDZIELA – 11 września

Godzina

Nazwa Wykonawcy

12.00-12.30

Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Przepióreczka

12.30-13.00

Kapela Ludowa Brzeziny - Województwo Wielkopolskie

13.00-13.30

Zespół Śpiewaczy Parzęczewiacy - Województwa Łódzkiego

14.00-15.15

Ceremoniał dożynkowy – Zespół Pieśni i Tańca ŁANY

15.30-16.00

Zespół Czerniczanki z Kapelą - Województwo Lubelskie

16.00-16.30

Zespół Ludowy „Kędziołeczka” – Województwo Mazowieckie

16.30-17.00

Zespół Pieśni „Brzezinianki” - Województwo Wielkopolskie

17.00-17.30

Zespół Smardzewianie – Gmina Tomaszów Maz.

17.30-18.00

Zespół Ludowy Okaryna – Gmina Andrespol

 


 

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 1692712
Gości online: 18