close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź na stronę startową Herb Powiatu Tomaszowskiego

POWIAT

Program uroczystości

Program Dożynek Prezydenckich Spała 2015

 

Sobota, 12 września 2015 r.

 

   Teren COS

12.00-18.00

 

13.20-18.20

Miasteczko Regionów, Kraina Zabaw dla dzieci i kiermasz tradycyjnych specjałów

Występy zespołów ludowych

15.00-17.15

Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

   Centrum Spały

12.00-19.00

 15.30-19.00

Stoiska promocyjne gmin Powiatu Tomaszowskiego i sponsorów

Występy na scenie

 

 

Niedziela, 13 września 2015 r.

 

   Teren COS

12.00-18.00

 

12.00-13.00

Miasteczko Regionów, Kraina Zabaw dla dzieci i kiermasz tradycyjnych specjałów

Występy zespołów ludowych

14.00-15.15

Ceremoniał dożynkowy

15.20

 15.30-18.00

Otwarty gościniec dla gości dożynkowych (korty tenisowe)

Występy zespołów ludowych

 

   Centrum Spały

11.30 - 19.00

Stoiska promocyjne gmin Powiatu Tomaszowskiego i sponsorów, występy na scenie

11.30 - 12.40

Msza święta w Kaplicy Polowej AK z poświęceniem wieńców dożynkowych

12.45 - 13.15

Przejście korowodu dożynkowego na miejsce Ceremoniału Dożynkowego

19.00-22.00

Gwiazdy Wieczoru – Mateusz Ziółko i Zespół Video

 

Dożynki Prezydenckie – Spała 2015

Harmonogram Występów

Scena w Miasteczku Regionów - Centralny Ośrodek Sportu

SOBOTA - 12 września

11.50-12.20 - Zespół z Województwa Podkarpackiego

12.20-12.50 - Zespół z Województwa Podlaskiego

12.50-13.10 - Zespół z Województwa Łódzkiego

13.20-13.40 - Gminny Dziecięcy Zespół Ludowy Cekinki

13-40-14.10 - Zespół z Województwa Pomorskiego

14.15-14.45 - Zespół z Województwa Zachodniopomorskiego

15.00-17.15 - Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta

Rzeczypospolitej Polskiej

16.00-16.30 - Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ciebłowianie

17.15-17.45 - Zespół z Województwa Dolnośląskiego

17.50-18.20 - Zespół z Województwa Świętokrzyskiego

NIEDZIELA – 13 września

12.30-13.00 - Zespół z Województwa Śląskiego

14.00-15.15 - Ceremoniał dożynkowy

15.30-16.00 - Zespół z Województwa Lubelskiego

16.00-16.30 - Zespół z Województwa Wielkopolskiego

16.30-17.00 - Zespół z Województwa Warmińsko – Mazurskiego

17.00-17.30 - Zespół z Województwa Lubuskiego

17.30-18.00 - Zespół z Województwa Mazowieckiego

Scena w Centrum Spały

SOBOTA – 12 września

15.30-16.00 - Zespół Łucyrzanki

16.00-16.30 - Zespół Bukowianie

16.30-16.45 - Zespół Bezwianka

16.45-17.15 - Zespół Jarzębina

17.15-17.30 - Zespół Bezwianka

17.30-18.00 - Zespół Zorza

18.00-18.30 - Zespół Królowianie

18.30-19.00 - Kabaret Wcięci Przypadkiem 

NIEDZIELA - 13 września

18.15-18.45 - Zespół Mali Rzeczycanie z Orkiestra Dęta Rzeczyca

18.45-18.50 - Zespół taneczny Flaying Boys

19.00- 20.00 - Mateusz Ziółko

20.30- 21.30 - Zespół VIDEO


 

 

TELEFONY: CENTRALA (+48) [44] 724 21 27         SEKRETARIAT STAROSTY (+48) [44] 724 59 10          FAX (+48) [44] 724 29 15   lub   [44] 724 65 95

licznik odwiedzin: 1691981
Gości online: 13